Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Bestagiliťácký jarní přebor 2018

26. 5. 2018 / 8:30 - 14:30

280Kč
  • Místo konání: cvičiště Ostrava – Kunčice, ul. Ostravického
  • Datum: sobota 26.5.2018
  • Pořadatel: Eva Pavlasová

PROGRAM:
8:30 – 9:00 prezence

9:00 zahájení závodu, prohlídka parkuru pro 1. skupinu

Skupina 1 – první parkur

Skupina 2 – první parkur

Skupina 3 – první parkur

Skupina 1 –  druhý parkur

Skupina 2 – druhý parkur

Skupina 3 – druhý parkur

Předpokládaný konec závodu – okolo 14 hodiny.

Závodní kategorie:
Skupina 1:
– parkur složený pouze z tunelů + startovací a cílová skokovka, výšku skokových překážek si určujete sami v přihlášce, povoleny jakékoliv motivační pomůcky pro psy – hračky a nedrolící se pamlsky ( prosím dbejte na to, aby vám za běhu neupadly na zem), taktéž je povolený pomocník na přidržení psa na startu. Nebude použit látkový tunel a počet překážek bude 7 – 9. Bude to lehký motivační parkur pro radost a rychlost pejsků, vhodný pro začátečníky.

Skupina 2:

Parkur složený převážně z tunelů, dále skokovek a dálky, výšku skokových překážek si určujete sami v přihlášce, povoleny hračky na parkuru, taktéž je povolený pomocník na přidržení psa na startu. Nebude použit látkový tunel a počet překážek bude 10 – 15. Bude to také motivační parkur lehčí formy pro radost a rychlost pejsků, vhodný pro pokročilejší týmy.

Skupina 3:

Parkur bude obsahovat okolo 20 překážek, mohou být použity všechny překážky. Taktéž velmi rychlý parkur a obtížnějšími prvky pro zkušenější týmy. Výšku skokových překážek si určujete sami v přihlášce. Není povolen ani pomocník, ani hračky či pamlsky.

Vyhodnocení a ceny:

Letos poprvé bude vyhlášení výkonnostních a velikostních kategorií zvlášť. Každý běh se bude vyhlašovat jednotlivě 1. – 3. místo.

Tyto závody jsou motivací nejen pro pejsky, ale také pro psovody. Občerstvení u prezence je již také tradicí 🙂

UZÁVĚRKA přihlášek je 30.4. nebo po naplnění kapacity 50 týmů (pořadí určuje datum připsání platby na účet)

STARTOVNÉ:
280 Kč za každý závodní tým

Startovné uhraďte do 30.4.2018 převodem na č.ú. 670100-2208659567/6210 variabilní symbol: 26052018 a do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, v den závodů nebude již platba možná. Startovné je nevratné, lze jej převést na náhradníka, kterého si sami domluvíte a včas nahlásíte nejpozději však do 13.5.2018. Pokud budete platit za více týmů najednou, pošlete prosím rozpis platby na info@bestagility.cz

PODMÍNKY ÚČASTI:
Psi musí být klinicky zdraví s platným povinným očkováním.
Každý účastník je povinen řídit se zákonem 246/1992 Sb. v platném
znění, na ochranu zvířat proti týrání. Pořadatel neodpovídá za
škody způsobené psem nebo psovodem ani za ztrátu nebo úhyn psa. Závody jsou brány jako motivační, radostné a tak nebude tolerováno jakékoliv špatné zacházení se psem.

Háravé feny se mohou soutěže zúčastnit, budeme ale k ostatním psům ohleduplní a tak mějte pro háravé fenky připravenou podložku na start.


Kurzy na tomto cvičišti vede instruktor

Zkušenosti: 18 let     tel.: 724 070 823      Email: info@bestagility.cz

 

Výcviku psů se věnuji od 12 let, profesionálně od začátku studia na vysoké škole. Mým prvním psem byl voříšek Peggy, s ní jsem se naučila, jak důležitá je pro každodenní život se psem základní poslušnost, vzájemné porozumění a důslednost při výcviku. Dále mě naučila, jakou podstatu má v psích sportech správná motivace a každodenní fyzická příprava. Nejvíce jsem ale pochopila, jak velké je štěstí potkat správného výcvikáře, který umí vše vysvětlit, předvést a učí nejen psa, ale hlavně mě jako psovoda, protože my lidé jsme většinou ten nejslabší článek.

 

MOTTO:
Pouze zkušený výcvikář může dosahovat výborných výsledků, pouze nezkušený výcvikář měří všechny psy jedním metrem. Každý pes je originál.


Podrobnosti

Datum:
26. 5. 2018
Čas:
8:30 - 14:30
Cena:
280Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.bestagility.cz

Pořadatel

Eva Pavlasová
Email:
info@bestagility.cz

Místo konání

Cvičiště Havířov
ul. Ke starému mlýnu
Havířov, Moravskoslezský 73601 Česká republika
+ Google Mapa