UPOZORNĚNÍ: právě se nacházíte na stránce přístupu do rezervačního systému agility tréninků. Pokud jste již registrováni, pokračujte tlačítkem k přihlášení, pokud ještě účet nemáte, prosím napište mi přes kontaktní formulář pomocí odkazu uvedeném níže, a já Vás zaregistruji. Stačí ve formuláři vypsat všechny údaje a do zprávy napsat informaci o tom, že máte zájem o registraci. Jakmile Vaši registraci dokončím, pošlu Vám zpět přihlašovací údaje. Děkuji za pochopení a těším se na naši spolupráci.

Tréninky vede instruktor

 

Zkušenosti: 20 let     tel.: 724 070 823      Email: info@bestagility.cz

 

Výcviku psů se věnuji od 12 let, profesionálně od začátku studia na vysoké škole. Mým prvním psem byl voříšek Peggy, s ní jsem se naučila, jak důležitá je pro každodenní život se psem základní poslušnost, vzájemné porozumění a důslednost při výcviku. Dále mě naučila, jakou podstatu má v psích sportech správná motivace a každodenní fyzická příprava. Nejvíce jsem ale pochopila, jak velké je štěstí potkat správného výcvikáře, který umí vše vysvětlit, předvést a učí nejen psa, ale hlavně mě jako psovoda, protože my lidé jsme většinou ten nejslabší článek.

 

MOTTO:
Pouze zkušený výcvikář může dosahovat výborných výsledků, pouze nezkušený výcvikář měří všechny psy jedním metrem. Každý pes je originál.

POŽÁDAT O REGISTRACI DO TYMUJ.CZ