Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jarní Bestagility přebor – zrušeno!

8. 5. 2019 / 8:00 - 15:00

300Kč

Kurzy vede instruktor

Zkušenosti: 18 let     tel.: 724 070 823      Email: info@bestagility.cz

 

Výcviku psů se věnuji od 12 let, profesionálně od začátku studia na vysoké škole. Mým prvním psem byl voříšek Peggy, s ní jsem se naučila, jak důležitá je pro každodenní život se psem základní poslušnost, vzájemné porozumění a důslednost při výcviku. Dále mě naučila, jakou podstatu má v psích sportech správná motivace a každodenní fyzická příprava. Nejvíce jsem ale pochopila, jak velké je štěstí potkat správného výcvikáře, který umí vše vysvětlit, předvést a učí nejen psa, ale hlavně mě jako psovoda, protože my lidé jsme většinou ten nejslabší článek.

 

MOTTO:
Pouze zkušený výcvikář může dosahovat výborných výsledků, pouze nezkušený výcvikář měří všechny psy jedním metrem. Každý pes je originál.


Jarní Bestagility přebor

 

 

Místo konání:  cvičiště BA Havířov, ul. Ke starému mlýnu

 

Datum: středa 8.5. 2019

Povrch:  tráva

 

PROGRAM:
8:30 – 9:00 prezence

9:00 zahájení závodu, prohlídka parkuru pro 1. skupinu

Skupina 1 – první parkur

Skupina 2 – první parkur

Skupina 3 – první parkur

Skupina 1 –  druhý parkur

Skupina 2 – druhý parkur

Skupina 3 – druhý parkur

Předpokládaný konec závodu – okolo 14 hodiny.

Závodní kategorie:
Skupina 1:
– parkur složený pouze z tunelů, povoleny jakékoliv motivační pomůcky pro psy – hračky a nedrolící se pamlsky ( prosím dbejte na to, aby vám za běhu neupadly na zem), taktéž je povolený pomocník na přidržení psa na startu. Nebude použit látkový tunel a počet překážek bude 7 – 9. Bude to velmi lehký motivační parkur pro radost a rychlost pejsků, vhodný pro začátečníky.

Skupina 2:

Parkur složený převážně z tunelů, dále skokovek a dálky, výšku skokových překážek si určujete sami v přihlášce, povoleny hračky na parkuru, taktéž je povolený pomocník na přidržení psa na startu. Nebude použit látkový tunel a počet překážek bude 10 – 15. Bude to také motivační parkur lehčí formy pro radost a rychlost pejsků, vhodný pro pokročilejší týmy.

Skupina 3:

Parkur bude obsahovat okolo 20 překážek, mohou být použity všechny překážky. Taktéž velmi rychlý parkur s obtížnějšími prvky pro zkušenější týmy. Výšku skokových překážek si určujete sami v přihlášce. Není povolen ani pomocník, ani hračky či pamlsky.

Přihláška: https://forms.gle/EYDFuWADVffDiqAk7

Vyhodnocení a ceny:

Bude vyhlášení výkonnostních a velikostních kategorií zvlášť. Každý běh se bude vyhlašovat jednotlivě 1. – 3. místo.

Tyto závody jsou motivací nejen pro pejsky, ale také pro psovody.

UZÁVĚRKA přihlášek je 30.4. nebo po naplnění kapacity 50 týmů (pořadí určuje datum připsání platby na účet)

STARTOVNÉ:
300 Kč za každý závodní tým

Startovné uhraďte do 30.4.2019 převodem na č.ú. 670100-2208659567/6210 variabilní symbol: 08052019 a do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, v den závodů nebude již platba možná. Startovné je nevratné, lze jej převést na náhradníka, kterého si sami domluvíte a včas nahlásíte nejpozději však do 4.5.2019. Pokud budete platit za více týmů najednou, pošlete prosím rozpis platby na info@bestagility.cz

PODMÍNKY ÚČASTI:
Psi musí být klinicky zdraví s platným povinným očkováním.
Každý účastník je povinen řídit se zákonem 246/1992 Sb. v platném
znění, na ochranu zvířat proti týrání. Pořadatel neodpovídá za
škody způsobené psem nebo psovodem ani za ztrátu nebo úhyn psa. Závody jsou brány jako motivační, radostné a tak nebude tolerováno jakékoliv špatné zacházení se psem.

Háravé feny se mohou soutěže zúčastnit, budeme ale k ostatním psům ohleduplní a tak mějte pro háravé fenky připravenou podložku na start.

KONTAKT:

info@bestagility.cz

 

              


Podrobnosti

Datum:
8. 5. 2019
Čas:
8:00 - 15:00
Cena:
300Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Cvičiště Havířov
ul. Ke starému mlýnu
Havířov, Moravskoslezský 73601 Česká republika
+ Google Mapa